Buduj teraźniejszość z myślą o przyszłości – Strefa Nieruchomości

Autor: Urszula Socha

Deweloperka to nie post na Facebooku czy Instagramie… tu nie ma opcji edytuj, zmień czy usuń…

Branding w deweloperce to nic innego jak budowanie wizerunku Twojej firmy pozwalające na utrwalanie pewnych kluczowych wartości w oczach klientów.
A efektem tego procesu jest zaufanie. Dla dewelopera to niezbędne. Budując konsekwentnie branding – budujemy zaufanie klientów, wyróżniając się na tle konkurencji. Obserwując rynek, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów do standardowych potrzeb, podeszliśmy niestandardowo, oferując: produkt inwestycyjny, opcję i wysoki standard kompleksowego wykończenia wnętrza, opcję zarządzania wynajmem. Dlatego klienci wybrali to, czego nie znaleźli u innych.

Rzetelnie przykładając się do każdego etapu działania: projektowania, optymalizacji, poszukiwania rozwiązań, bieżącej technologii, analiz wszelkich wariantów, plusów i minusów ofert wprowadzanych przez siebie, zyskujesz coś niesamowitego – ogromną wiedzę i w końcowym etapie pewność siebie i przekonanie – to jest to. Wizja ubrana w wiedzę, poparta analizami daje pewność siebie i osobistą moc w realizacji inwestycji.

Klienci chcą zarabiać od zaraz na lokalu inwestycyjnym

Wytrychem do sukcesu w realizowanej inwestycji „Apartamentów Szyndzielnia” – w lokalizacji turystycznej i stricte pod wynajem – była ponadstandardowa oferta wykończenia apartamentów w wysokim standardzie hotelowym pod klucz.
Za stosowane rozwiązania , materiały, technologie itp. polegające na standaryzacji i optymalizacji wykorzystanych materiałów, tkanin o wyjątkowej jakości, bezpiecznym serwisie i gwarancji były niesamowitą przewagą w otoczeniu innych lokalnych ofert. Kompleksowa koncepcja stała się idealnym rozwiązaniem dla klientów. To odpowiedź na zdiagnozowany wcześniej problem i błąd klientów jakim jest aranżacja wnętrza z wizją wynajmu, a z myślą o sobie i dla siebie. Natomiast są to dwie kluczowe wizje, gdzie o złoty środek jest naprawdę trudno. Co prawda samodzielne wykończenie lokalu pod wynajem jest naturalnie jak najbardziej możliwe i opłacalne, ale wymaga odpowiedniego doświadczenia w branży budowlanej, ogromnej cierpliwości, odpowiedniej ekipy remontowej, jeszcze w idealnym dla nas terminie, inaczej na pewno nie unikniemy różnego rodzaju pomyłek. A te potrafią być bardzo bolesne dla portfela, gdyż prawidłowe oszacowanie kosztów wykończeni a lokalu jest dla całkowitego laika raczej niewykonalne (np. przesunięcie zamontowanego gniazdka kosztuje dwa razy drożej niż sama jego instalacja). Wyrażenie zgodności i opłacalności jest łatwe w Excelu i matematyce, a bardzo trudne w rzeczywistości. Właśnie takie podejście okazało się idealnym rozwiązaniem nie dla indywidualistów, którzy mają określone preferencje, lecz dla inwestorów, którzy cenią sobie swój czas i święty spokój.
Sprawą oczywistą jest fakt, iż coraz częściej nieruchomości są nabywane w celach inwestycyjnych, więc właścicielom zależy, aby jak najszybciej wynająć mieszkanie. Jednak żeby na zakupie lokalu pod wynajem zarobić, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. I nie chodzi tutaj wyłącznie
o lokalizację, czy dostęp do komunikacji, ale również o standard wykończenia danego lokum. Dlatego coraz więcej inwestorów decyduje się na skorzystanie
z pakietu usług, które proponują deweloperzy, oferujący profesjonalne wykończenie mieszkania pod wynajem.

Przychodzi moment gdy los daje Ci 5 minut, a co, jak daje Ci pół godziny?

To właśnie jest ten moment, kiedy dostrzegasz potrzebę i stawiasz czoła własnej wiedzy i umiejętnościom na ich reagowanie. To stało się solidnym fundamentem do rozszerzenia oferty w oparciu o ogromne zaufanie Klientów jakim nas obdarzyli. Zresztą dla osób z takimi potrzebami, aż chce się chcieć. To im zależało na wykończeniu apartamentów w ponadczasowym stylu, który będą mogli wynajmować od zaraz. To dla nich został stworzony autorski showroom z możliwością sprawdzenia jakości, funkcjonalności, kolorystyki po możliwość muśnięcia velvetów dominujących we wnętrzu. Wiadomo, że jedną z największych zalet lokalu „pod klucz” jest oszczędność czasu. Korzystając z takiej oferty nie musimy jeździć po marketach budowlanych, szukać ekipy remontowej, czy też kontrolować postępu prac. Za to wszystko odpowiedzialny jest deweloper. Dzięki temu, nie będziemy musieli się też martwić o to, czy ekipa remontowa wykona prace w ustalonym terminie oraz, czy jakość wykonania tychże prac spełni nasze oczekiwania. Nadzór nad przebiegiem i jakością wykonania prac wykończeniowych również leży po stronie firmy deweloperskiej. Na rynku są Klienci, którzy z doświadczenia wiedzą, że „wykańczanie jest wykańczające” i Ci, którzy cenią sobie wygodę za wszelką cenę. Efekty tej pracy są właśnie realizowane i niebawem będą dla każdego do zweryfikowania.

Ubieramy wizję w konkretne ramy czasowe

Być może to kobieca przekorność, albo chęć udowodnienia że razem możemy więcej, gdyż wśród społeczeństwa wciąż pokutuje przekonanie, że najtaniej zrobić wszystko samemu, a deweloper na pewno naliczy sobie przy okazji dodatkową marżę. Razem możemy więcej w zakresie negocjacji cen z korzyścią dla Klienta. Zaletą takiej koncepcji jest przede wszystkim możliwość udoskonalenia logistyki prac, organizacji kolejności etapów działań, pracy, możliwość negocjowania cen wszystkich elementów wykończenia, od armatury, elementów wyposażenia… po sprzęt RTV, AGD. Takich możliwości negocjacyjnych nie wypracujemy przy realizacji jednego mieszkania. Koncepcja stworzenia idealnego wnętrza w oparciu o markowe materiały trwała u nas 6 miesięcy, ale dzięki temu mamy pewność, że wszystkie elementy zostały perfekcyjnie do siebie dopasowane, funkcjonalność została maksymalnie wykorzystana, system zarządzania, utrzymania czystości we wnętrzach optymalnie doprecyzowany – wnętrze skrojone na miarę potrzeb. Przecież „Czas to pieniądz”. To co stworzyliśmy dzisiaj, będzie jakościowo bezpieczne dla wszystkich użytkowników, jak i właścicieli w przyszłości. Tak powstał idealny projekt i dodatkowo gotowy na wszystko, co może przydarzyć się
w obecnych czasach… a dlaczego? Bo uwielbiam kiedy dobre projekty dają dobre efekty. Czytając ten tekst zastanawiasz się pewnie: Dlaczego to robię?

Odpowiedź brzmi:

 • Bo najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci.
 • Bo zadowolony Klient, to Klient wdzięczny,
  powtarzalny, który chętnie ponownie
  nawiąże współpracę, a przecież o to chodzi
  w każdym biznesie.
 • Bo zadowolony Klient jest właśnie moją
  strategią biznesową.
 • Bo Deweloperka to nie post na Facebooku
  czy Instagramie … tu nie ma opcji edytuj,
  zmień czy usuń …

Efekty naszej realizacji możesz zobaczyć na stronie www.apartamentyszyndzielnia.pl

To efekt kilkunastoletniego doświadczenia w branży deweloperskiej – reguła wypracowana, potwierdzona, sprawdzona i godna polecenia bo „Zaufanie to waluta przyszłości” Michał Szafrański.

NIETYPOWA KOBIETA W TYPOWO MĘSKIM ŚWIECIE! Jak mówi sama o sobie: „MOJA OSOBOWOŚĆ TO MOJA WIZYTÓWKA, a MOJA MARKA na rynku deweloperskim to słowa jakimi obdarzają mnie moi byli, obecni czy potencjalni Klienci.” A że nigdy nie odpuszcza i zawsze jest nastawiona na cel, to efekty są spektakularne. To Power Woman w Deweloperce. Inwestorka, Ekonomistka, Specjalistka ds. nieruchomości, Private Brokerem, urodzona lwica w życiu i pracy. Ambitna, zaangażowana całym sercem w każde przedsięwzięcie, a nowe cele i wyzwania są dla niej głównym bodźcem do działania. Obecnie finalizuje inwestycję „Apartamenty Szyndzielnia”.