Deweloperski rynek premium. – Strefa Nieruchomości

Tekst: Tomasz Góra

Jak pokazują różnego rodzaju badania i analizy, choć deweloperski rynek apartamentów premium jest jeszcze młody, to jednak skutecznie oparł się kryzysowi i stale rośnie.

Już teraz w Polsce widoczna jest tendencja wzrostu sprzedaży droższych apartamentów nie tylko w Warszawie, która jest liderem rynku sprzedaży, ale także
w innych miastach. Zauważalna jest pełna akceptacja wysokich kosztów przez nabywców, którzy godzą się zapłacić więcej, otrzymując w zamian prestiżową lokalizację i wysoki standard wykończenia.

Dodatkowo tego rodzaju inwestycje są cennym aktywem, ponieważ są odporne na zmiany koniunktury, a ich wartość stale rośnie.
W projektach, które obecnie prowadzimy, staramy się realizować wszystkie wymagane elementy, które charakteryzują takie nieruchomości.

Apartamenty „Mini Akademik”, „Słoneczne Tarasy” i „Wiszące Ogrody” to propozycje trzech łódzkich projektów deweloperskich, które powstają jako odpowiedź na potrzeby rynku, w którym Klienci szukają nietypowych rozwiązań oraz sposobów na budowanie osobistego prestiżu.
Już dziś, adres to synonim przynależności do wybranej grupy społecznej. To także wygoda i komfort, ale również przemyślana strategia życia w centrum miasta. Lokalizacja pozwala na oszczędności wielu godzin tygodniowo, które zyskujemy dzięki braku konieczności dojazdu z odległych osiedli lub miejscowości ościennych.
Jeden z naszych klientów opowiadał mi, iż dzięki takiej zmianie będzie mieć w tygodniu 10 godzin dla siebie i rodziny. To wartość bezcenna, gdyż czasu nie da się dokupić.

Wszystkie 3 realizowane przez nas przedsięwzięcia łączą w sobie ekologię, nowoczesny pomysł architektoniczny oraz niestandardowe rozwiązania. Jednak
to, co najważniejsze to fakt, że dwa z nich (Apartamenty „Wiszące Ogrody”, Łódź, ul. Tuwima 48 oraz Kompleks Mieszkaniowy „Słoneczne Tarasy” Łódź, ul. Kilińskiego 12) są zlokalizowane w Nowym Centrum Łodzi, w bliskiej odległości od Rynku Kobro , Bramy Miasta i Dworca Łódź Fabryczna. Dzięki symbiozie kapitału miejskiego (woonerfy, nowe ulice, szerokie chodniki, deptaki) i prywatnego (biurowce, nowe lokale użytkowe) w Nowym Centrum Łodzi realizujemy wizję nowoczesnej rzeczywistości, w której zamieszkają nabywcy naszych projektów.

W każdym projekcie uczestniczy Wojciech Orzechowski. Jego nazwisko i obecność zapewnia komandytariuszom bezpieczeństwo. To gwarantuje uzyskanie jak najwyższej stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału.
Wraz z Wojciechem Orzechowskim prowadzimy również projekt 100kamienic.pl, w ramach którego zamierzamy zrealizować 100 obiektów w najbliższych 5 latach.
Więcej informacji można uzyskać na www.100kamienic.pllub pisząc na e-mail info@100kamienic.pl
Wszystkie obiekty są oryginalnie zaprojektowane i przemyślane. W przypadku apartamentów: „Słoneczne Tarasy” i „Wiszące Ogrody” na uwagę zasługują przede wszystkim nowatorskie rozwiązania. Jakie? Na dachach zostaną utworzone ogrody, dające namiastkę natury tam, gdzie nie ma jej w tradycyjnej formie. Ponadto zainstalowane będą windy, z których od razu będzie można wejść do mieszkania. Niecodziennym rozwiązaniem będą windy dla samochodów oraz dbałość
o akustykę poprzez wyciszenie mieszkań i klatek schodowych, dzięki specjalnym technologiom minimalizującym odgłosy z zewnątrz. Na uwagę zasługuje również zastosowanie wysokiej elegancji i jakości materiałów stosowanych we wnętrzach, w których dominować będzie: kamień, stal nierdzewna, szkło i drewno egzotyczne. Ważnym udogodnieniem w przypadku „Wiszących Ogrodów” będzie efektowny hol wejściowy i monitoring. Wśród standardów opcji wykończenia będzie automatyka domowa, umożliwiająca sterowanie funkcjami lokali, tj. ogrzewanie i oświetlenie.

W celu poznania
szczegółów oferty zapraszam
do bezpośredniego kontaktu.
TOMASZ GÓRA
Prezes Zarządu
Revisit Home
Sp. z o.o.