Zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Pośrednika

Zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Pośrednika Olsztyn 2023 (24-26.03.2023)!

Polska Federacja Rynku Nieruchomości wraz z Warmińsko-Mazurskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz partnerami strategicznymi Morizon.pl Gratka.pl i Galactica Virgo zapraszają do wspólnego świętowania pośredników z całej Polski.

Kto wymyślił Dzień Pośrednika, jaka jest jego historia? Dowiecie się na miejscu. Gwarantujemy świetną zabawę, konkursy, loterie, nagrody, dużą dawkę wiedzy i informacji niezbędnych w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest integracja i współpraca pośredników prowadząca do zawierania bezpiecznych transakcji.

Nie przez przypadek na miejsce celebracji wybraliśmy niezwykle atrakcyjny teren Warmii. Kraina Tysiąca Jezior niesłusznie łączona często z Mazurami słynie nie tylko ze wspaniałych gotyckich zabytków, ale licznych terenów rekreacyjnych. To jeden z najbardziej ekologicznych obszarów Polski (jeden z największych w Europie kompleksów leśnych w granicach miasta). Olsztyn to stolica regionu i tam właśnie spędzimy trzy fantastyczne dni. Nasze spotkanie rozpoczniemy od integracji uczestników w zabytkowym Browarze Warmia. Oprócz wiedzy i wspólnej zabawy zwiedzimy między innymi zabytkowy rynek z pięknymi zabudowaniami, charakterystycznymi dla regionu, Zamek Kapituły Warmińskiej, Wysoką Bramę wraz z fragmentami murów obronnych, a także słynną Ławeczkę Kopernika, gdzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie zasiadając obok słynnego astronoma. Uczestników wydarzenia zaprosimy też do jednego z największych planetariów w Polsce.

W programie m.in.:

  • Jak zbudować wizerunek profesjonalisty? Etykieta i dress code w biznesie – Aleksandra Pakuła, założycielka Instytutu Etykiety
  • Kraina Tysiąca Jezior – co ma do zaoferowania lokalny rynek nieruchomości?
  • Z zapachem do klienta – czyli jaką rolę odgrywają zapachy w naszym życiu oraz w relacjach z klientem?- Marta Siembab, Senselier
  • Dlaczego warto być profesjonalnym pośrednikiem? Elżbieta Liberda – Prawo i nieruchomości
  • Kiedy i kogo chroni ubezpieczenie pośrednika? Małgorzata Szulczewska, Saga Brokers

Komfort pobytu zapewni nam nowoczesny, luksusowy Hotel Przystań Hotel&Spa położony nad brzegiem jeziora z rozpościerającym się malowniczym widokiem!

Ceny już od 780 zł! (w tym noclegi, pełne wyżywienie, wykłady, atrakcje, imprezy)

Zapraszamy na https://dzien-posrednika.pl/