FOTORELACJA Z MEDIOLANU Targi „Salone del Mobile” – Strefa Nieruchomości

[betteroffer]

FOTORELACJA Z MEDIOLANU Targi „Salone del Mobile”

Mediolan. Stolica mody i designu. Miasto, w którym biznes miesza się ze sztuką, jest najważniejszym centrum gospodarczo-finansowym we Włoszech i oferuje wiele atrakcji i zabytków najwyższej klasy. Jednak od ponad 58 lat, w kwietniu, ponad 300 000 miłośników designu podróżuje z centrum na obrzeża miasta. To tam, w centrum wystawienniczo-targowym Fiera Milano, na ponad 230 000 m2 odbywają się prestiżowe targi branży wnętrzarskiej – Salone del Mobile.

Teksty i zdjęcia: Dominika Tępińska (Nr 5 str. 9)

To tylko fragment artykułu.
Aby wykupić dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.

[/betteroffer]

[betterpay amount=”1.00″ button=”http://www.strefanieruchomosci.info/wp-content/uploads/2019/01/kup-teraz.png” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=””]

Najważniejsi włoscy i międzynarodowi producenci i projektanci prezentują swoje koncepty. Odbywa się tu wiele wernisaży i premier produktowych. W tym roku podczas targów swoje najnowsze osiągnięcia zaprezentowało aż 2418 wystawców, w tym 34% z 43 różnych krajów. Prezentowane były innowacyjne rozwiązania łączące wzornictwo, nowoczesne technologie i zrównoważony rozwój. Architekci, trendwatcherzy, projektanci oraz miłośnicy designu z całego świata przyjeżdżają do stolicy Lombardii, by podpatrzyć nowości i trendy we współczesnym wzornictwie.

Podczas targów można zobaczyć wspaniałe stoiska, innowacyjne produkty znanych i debiutujących frm. Klasycy designu jak Kare Design, Kartell, Seletti, Fameg, Vitra czy Muuto nie zawiedli również w tym roku, prezentując efektownie swoje sztandarowe produkty oraz wiele nowości.

Wśród wystawców nie zabrakło Polaków. Swoją obecność wyraźnie zaznaczyli Paged Meble i frma Comforty, dla której projektują m.in. Maja Ganszyniec czy Krystian Kowalski. Szczególną uwagę przyciągało, imponujące formą i kolorem, stoisko Oskara Zięty. Jego najważniejszym elementem było wieloelementowe lustro Nucleus w premierowej kolorystyce.

Wojnami” George’a Lucasa. Kontrastem dla nich były inspiracje japońskimi ogrodami i lekkimi, naturalnymi, wręcz organicznymi formami. W porównaniu do ubiegłego roku można było zauważyć więcej propozycji mebli i aranżacji outdoorowych, spełniających nie tylko formę dekoracyjną, ale także praktyczną, multifunkcjonalną i zaprojektowanych w stylu eko. Kolejna edycja targów planowana jest na 21–26 kwietnia 2020 r.

[/betterpay]