Jak zarabiać na flipach – #ŚrodowaStrefaSpotkań

Dołącz do kolejnego spotkania w ramach #ŚrodowaStrefaSpotkań i dowiedz się jak zarabiać na flipach!

Flipowanie polega na kupowaniu nieruchomości, podnoszeniu jej wartości i sprzedawaniu drożej. Zarabia się na różnicy między ceną kupna a ceną sprzedaży. Przyznajcie się kto z Was zrobił chociaż jednego flipa, albo cały czas intensywnie nad tym myśli?

Czas przejść od marzeń do ich realizacji! A pomóc Wam w tym może spotkanie z Jackiem Kłosińskim, który z flipowania zrobił całkiem niezły interes… Od czego zacząć, czy to się opłaca, jak nie popełniać błędów, czy to ciężka praca, ile można na tym zarobić, jaki trzeba mieć kapitał? O tym porozmawiamy w środę (2.06.) o 20:00 na żywo na naszym Facebooku oraz YouTube! Pamiętajcie, że w naszej formule #ŚrodowStrefaSpotkań można na żywo zadawać gościom pytania.

 

Jacek poszukiwania swojego miejsca na ziemi, rozpoczął od emigracji do UK, gdzie przez pierwsze 2 lata pracował w pośrednictwie nieruchomości. Po tym czasie stwierdził, że jest gotowy postawić pierwszy krok ku samodzielności i otworzył firmę remontowo-budowlaną. Jego ambitne plany i wielkie marzenia o wolności finansowej przyprowadziły go jednak z powrotem do Polski. Wziął udział w warsztatach WIWN®… I tak zaczął działać z flipami. Uważa, że są one najlepszym i jednocześnie najbardziej bezpiecznym sposobem na inwestowanie w nieruchomości. Pozwalają one na osiągnięcie wolności finansowej w możliwie najkrótszym czasie, niezależnie od tego, jakiej wielkości kapitałem na start się dysponuje.
____________________________
Bądźcie z nami:
???? na Facebooku: https://www.facebook.com/sn.magazyninwestora/posts/868861450639278
???? lub YouTube: https://youtu.be/wkTISkWKhoU

 

Jeśli chcecie zobaczyć poprzednie odcinki #ŚrodowaStrefaSpotkań to zapraszamy tędy: bit.ly/ListTY

 

Tylko TERAZ dla pierwszych 1000 osób 12. numer Strefy Nieruchomości® w specjalnej cenie! Wersja drukowana za jedyne 15 zł (z 27 zł), a wersja PDF 10 zł (z 25 zł)!

Zamów swój numer tutaj:
Strefa drukowana: bit.ly/12drukSTREFA
Strefa PDF: bit.ly/12pdfSTREFA