Jeśli oferują Ci miejsce na statku kosmicznym, nie pytaj, jakie to miejsce – Strefa Nieruchomości

Tekst: Michał Boniaszczuk

Michał słuchaj, mój kolega znalazł bardzo atrakcyjną nieruchomość w Warszawie i szuka inwestorów. Ok, zaraz Ci kogoś polecę. Chyba oszalałeś! Dzwonię do Ciebie, żebyś to Ty zrobił z nami ten biznes.

[betteroffer]

To tylko fragment artykułu.
Aby wykupić dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.

[/betteroffer]

[betterpay amount=”1.00″ button=”http://www.strefanieruchomosci.info/wp-content/uploads/2019/01/kup-teraz.png” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=””]

Mojego rozmówcę (też Michała) poznałem kilka dni wcześniej przy stoliku kawowym, podczas konferencji w Warszawie. Kiedy zaczął mi opowiadać, czym się zajmuje, pomyślałem, co za gość! Szkoda, że nie mogę być dla niego partnerem, z moim nikłym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami. Tym telefonem wywrócił mój świat do góry nogami. Przez ograniczające przekonania miałem wątpliwości, czy na pewno jestem odpowiednią osobą, żeby wejść w ten biznes. Stawką nie były umiejętności, doświadczenie, ani nawet grubość portfela. Najważniejszą stawką w biznesie jest zawsze ZAUFANIE. Michał zaufał mnie, ja zaufałem Michałowi, że Tomkowi można zaufać, i tak po dwóch tygodniach sprzedaliśmy z zyskiem mieszkanie, którego nawet nie musieliśmy remontować. 

To właśnie Tomasz Mikulski znalazł okazję, która sprawiła, że takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego. Po tej wspólnej przygodzie zaczęliśmy działać razem na stałe. Pomyśleliśmy, że sytuacja, która nam się przytrafiła, może się powtórzyć, trzeba tylko stworzyć ku temu warunki. I tak, kolejna okazja trafiła się bardzo szybko, i bardzo szybko udało się przejść od decyzji zakupu do sprzedania mieszkania, i to w 48 h. Tym razem dzwonił Tomek.

Michał słuchaj, a może zrobilibyśmy konferencję…? Podjąłem decyzję jeszcze szybciej i włożyłem w tę inwestycję mnóstwo energii. Dzięki temu wiem, że to, co przygotowaliśmy na Polskie Forum Nieruchomości, to istna petarda! Prelegenci zdradzą najlepsze praktyki, do których doszli, testując różne rozwiązania i popełniając błędy, których Ty nie musisz robić. Na scenie wystąpią bohaterowie opowieści, którą czytasz, ale przede wszystkim ikony rynku nieruchomości. Mówisz nieruchomości – myślisz Wojtek Orzechowski.  Inwestor, deweloper, rentier, twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.PL. Twórcę Warsztatów i Maratonu WIWN wysłuchasz podczas jego prelekcji oraz spotkasz w kuluarach.

Wojtek Woźniczka to praktyk negocjacji, który sam inwestuje i zna rynek nieruchomości. Prowadzi kanał o negocjowaniu, sprzedaży i wolności finansowej.

Marek Golec i Grzegorz Grabowski, właściciele Biura Rachunkowego wynajmistrz.pl.

Karolina Malicka opowie o tym, na co zwracać uwagę podczas zakupu mieszkania. W końcu nikt nie zna się na szczegółach odbioru mieszkań tak, jak Inspektor budowlany w „Szpilkach na budowie”!

Artur Chętkowski – jego celem jest generowanie zysku dla inwestorów poprzez proces oddłużania, tzn. udzielania pożyczek zabezpieczonych na nieruchomościach, zakup i sprzedaż lub wynajem nieruchomości z problemami.

Daniel Cisowski – twórca nieruchomościowych projektów. Nieustannie pracuje, realizując misję zapewnienia polskim inwestorom alternatywy dla lokat i funduszy poprzez inwestowanie w nieruchomości.

Ronald Szczepankiewicz jest zwolennikiem wolności fnansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiada, to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości.

Najlepszego w życiu nie da się zaplanować. Nie planowałem, że ożenię się z kobietą, która zawsze sprowadza mnie na odpowiednie tory, że będę robił biznesy z ludźmi bardziej doświadczonymi ode mnie, że będę organizował konferencję… na 150 osób.

Po prostu znalazłem się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, a reszta potoczyła się sama. Pozytywnych zaskoczeń nie ma końca. Poprosiłem Anetę Nagler ze „Strefy Nieruchomości” o patronat medialny na PFN. Zgodziła się… na o wiele więcej. Poprowadzi konferencję razem ze mną!

Kiedy ludzie ze sobą rozmawiają, dzieją się niesamowite rzeczy. Już wiem, że jeszcze nie jeden deal razem zrobimy. Zaufaj, nie zwlekaj, kup bilet na Polskie Forum Nieruchomości, które odbędzie się w październiku br. Dokładana data już niedługo na stronie „Strefy Nieruchomości”, www.polskieforumnieruchomosc.pl, michalboniaszczuk.pl oraz na Facebooku. Jestem ciekaw, kogo Ty poznasz na naszej konferencji? I co z tego wyniknie.

#zrobznamikolejnykrok #znamizrobiszkolejnykrok 

[/betterpay]