Jesteśmy partnerem medialnym Invest Cuffs

Mamy wielką przyjemność być partnerem medialnym wydarzenia Invest Cuffs. To doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie. To już ósma edycja konferencji, która przyciągnie do miasta Królów Polski ponad 5 tysięcy uczestników, którzy na pięciu salach wykładowych będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez ponad 100 prelegentów.

6 powodów dlaczego powinieneś zostać uczestnikiem Invest Cuffs 2022:

1. Uzyskasz wiedzę merytoryczną o podstawach inwestowania na rynku akcji, walut, surowców, kryptowalut, funduszy inwestycyjnych, nieruchomości oraz inwestycji alternatywnych.

2. Poznasz najświeższe informacje rynkowe.

3. Wysłuchasz ponad 100 mówców – praktyków rynkowych, analityków, ekspertów branżowych, którzy przekażą praktyczną wiedzę.

4. Kilka tysięcy uczestników, osoby decyzyjne w firmach inwestycyjnych, bankach, domach maklerskich, instytucjach finansowych, funduszach inwestycyjnych to okazja do networkingu i wymiany doświadczeń.

5. Poznasz strategie inwestowania, z których codziennie korzystają nasi Prelegenci.

6. Na targach będziesz miał okazję do porozmawiania z przedstawicielami firm inwestycyjnych z Polski i zagranicy.

 

Invest Cuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – targi (wraz ze specjalną strefą B2B), konferencję, konkurs oraz uroczystą galę. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych Krakowskiego Centrum Kongresowego ICE, które na trzy dni stanie się największym zgromadzeniem inwestorów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych w Europie.

 

Kup bilet i spotkajmy się na żywo! Na miejscu nie zabraknie specjalnego stanowiska Strefy Nieruchomości® oraz oczywiście naszej redakcji ????

Bilety ➡ https://www.investcuffs.pl/

Do zobaczenia!

 

Invest Cuffs 2022 Kraków