Jesteśmy partnerem medialnym warsztatów „Inwestowanie w trudne nieruchomości”

Mamy wielką przyjemność być partnerem medialnym szkolenia „Inwestowanie w trudne nieruchomości”, organizowanego przez Elżbietę Liberdę.

Coraz więcej osób, szczególnie tych, które na rynku działają już jakiś czas, aby maksymalizować zysk decyduje się na mniej oczywiste formy inwestowania, takie jak zakup nieruchomości z problemami prawnymi, udziały w nieruchomościach, nieruchomości z lokatorami, zakupy od komorników czy syndyków. A im większy bałagan, tym większy zarobek… Nie jest to jednak takie proste, a brak znajomości prawa, praktyki i orzecznictwa może słono kosztować.

Właśnie dlatego razem z praktykami z branży już 26 i 27 lutego w Warszawie odbędą się specjalistyczne warsztaty, po których uczestnicy sprawnie poruszać się będą w najbardziej skomplikowanych tematach.

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • Jak bezpiecznie kupować nieruchomości na licytacji komorniczej lub od syndyka?
  • Skąd mieć informacje o zadłużonych lokalach?
  • Jak negocjować z dłużnikiem ?
  • Jak negocjować z wierzycielem ?
  • Co sprawdzić, aby nie wpakować się w wieloletnie sprawy sądowe mające na celu wprowadzenie Cię w posiadanie zakupionego mieszkania?
  • Jakich działań unikać, by nie zderzyć się z prokuratorem?

Zapisz się na szkolenie, podczas którego dowiesz się jak w praktyce  korzystnie i bezpiecznie kupować „trudne nieruchomości”.

Kup bilet ➡ https://szkolenia.liberda.pl/produkt/trudne-nieruchomosci-26-27-02/

Wspaniałego szkolenia!

 

Inwestowanie w trudne nieruchomości