9. edycja Maratonu WIWN® za nami!

Dnia 29 maja br. odbyła się konferencja „Maraton WIWN® 2022 – nowe możliwości, nowe rozwiązania”, która zgromadziła ponad 900 uczestników! To było najbardziej merytoryczne i inspirujące wydarzenie w branży oraz świetna okazja na zwiększenie swoich możliwości inwestycyjnych. Konferencja jest organizowana cyklicznie od 2017 roku.

Uczestnikami byli właściciele biur nieruchomości, pośrednicy, prawnicy, notariusze, księgowi, architekci, projektanci wnętrz itp., a także inwestorzy z kapitałem lub z dostępem do okazji inwestycyjnych. Wydarzenie to stanowi ogromną wartość dla osób z różnych branż – zarówno tych, które dopiero zaczynają się interesować nieruchomościami, jak i tych, które mają już bardzo bogate doświadczenie inwestorskie. Organizatorem konferencji był Wojciech Orzechowski, który od 2014 roku uczy biznesu polegającego na pomnażaniu kapitału dzięki inwestowaniu w nieruchomości i buduje społeczność ludzi zainteresowanych tą tematyką.

Bardzo szybko zauważyłem potrzebę integracji społeczności inwestorów, i tak powstał Maraton WIWN®, czyli spotkanie w formie konferencji, na której uczestnicy zdobywają wiedzę, inspirują się do działania i nawiązują relacje biznesowe z innymi osobami. Dobrze wiem, jak ogromną wartość w biznesie mają kontakty, dlatego takie spotkania dają niesamowitą możliwość do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Już w 2016 roku powstał pomysł, aby zorganizować takie wydarzenie, i rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego Maratonu WIWN®, który odbył się w styczniu 2017 roku,
a udział w nim wzięło ponad 450 osób. W 2020 roku, w czasie pandemii, łącznie było z nami aż 1250 osób! – mówi Wojciech Orzechowski.

Maraton WIWN® to konferencja całodniowa, podczas której, co 30 minut swoją wiedzę prezentuje kolejny prelegent. Jednego dnia na deskach konferencji wystąpiło 30 osób, dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem. To maraton myśli, problemów, zagadnień zebranych przez specjalistów na rynku nieruchomości. Tego dnia na scenie wystąpili m.in.: Aleksandra Frankowska, Michał Cal, Michał Kubisiak, Dariusz Kozłowski, Natalia Drysiak, Piotr Sakiewicz, Paweł Albrecht, Wojciech Woźniczka, Marek Micyk, Łukasz Masalon, Fryderyk Karzełek, Paweł Preisner, Elżbieta Liberda, Paweł Mrozowski, Damian Kleczewski, Tomasz Góra oraz oczywiście Wojciech Orzechowski.

Uczestnicy otrzymali podczas konferencji konkretne rozwiązania i odpowiedzi na pytania:

  • Jak przygotować się do całego procesu inwestycyjnego, tak aby nie przegapić żadnych ważnych formalności i czuć się pewnie przy podejmowaniu decyzji?
  • Jak zbudować biznes oparty na flipach, który w 6 lat pozwoli Ci zgromadzić kapitał rzędu 2 milionów złotych?
  • Jak radzić sobie z wyzwaniami podczas inwestowania w nieruchomości i jakiego typu mogą to być wyzwania?
  • Jak zamienić 30 tysięcy leżące na koncie na przyzwoity, stały, miesięczny dochód i każdego roku regularnie pomnażać zyski z inwestycji?
  • Jak mądrze zainwestować większy kapitał w kamienice, domy, lokale użytkowe lub inne większe nieruchomości?
  • Jak sprzedawać skutecznie, szybko i z wysokim zyskiem?

Ogromną wartością były także historie z życia wzięte – pojawiły się case’y absolwentów szkoleń WIWN® oraz dwa panele:

  • Zrozumieć flipowanie. Inwestycje w nieruchomości bez tajemnic. W dyskusji brali udział eksperci: Andrzej Skalski, Magdalena Piechowska, Zbigniew Cendrowski, Katarzyna Gaweł-Stańkowska, Kinga Błońska.
  • Potencjał kamienic i rynku deweloperskiego. W dyskusji brali udział eksperci: Paweł Mrozowski, Damian Kleczewski, Elżbieta Liberda, Tomasz Góra, Paweł Preisner.

Dzień wcześniej (28 maja) w sali bankietowej stadionu Widzewa odbył się Networking Nieruchomości, dzięki któremu można było nawiązać nowe relacje biznesowe! W każdym biznesie dobrze zbudowana siatka kontaktów jest na wagę złota. Nie inaczej jest w branży nieruchomości. Dzięki poznaniu ludzi działających w tym zakresie można dużo szybciej i efektywniej rozwinąć swój biznes. A kolejny Maraton WIWN® już 22/23 października 2022 r. Wejdź na adres: www.czasnaatak. pl i zobacz bezpłatnie wystąpienie Wojtka Orzechowskiego podczas Maratonu WIWN® 2022 r oraz wystąpienie Obudź w sobie Olbrzyma nieruchomości z Maratonu WIWN® 2021.