Na bogato! Rynek nieruchomości premium w Polsce.

Rynek nieruchomości PREMIUM ma się w Polsce całkiem nieźle! ✨ A skoro coś jest trendy, to my musimy Wam o tym opowiedzieć razem z niezwykłymi ekspertami.
???????? O tym, że nieruchomości to najbezpieczniejszy i wysoce opłacalny rodzaj inwestycji, nikogo nie trzeba przekonywać. W niepewnych czasach warto zainteresować się zwłaszcza tymi z segmentu premium. Czemu?
Zapraszamy Was na całkowicie nowy cykl spotkań online #StrefaTrendów. W pierwszej odsłonie będziemy rozmawiać:
???? Dlaczego ludzie kupują luksusowe nieruchomości?
???? Jak wygląda wobec tego rynek nieruchomości luksusowych w Polsce
???? Czym są nieruchomości luksusowe?
???? Rynek nieruchomości luksusowych – prognozy i przewidywania.
???? Nieruchomości premium – najlepsza inwestycja na trudne czasy?
???? Czy nieruchomości premium to inwestycja łatwo dostępna i dla każdego?
???? Na co warto zwrócić uwagę inwestując w nieruchomości premium?
Na spotkanie zaprasza redaktor naczelna Aneta Nagler.
Poznaj naszych ekspertów:
???? Magdalena Sidorowicz – Absolwentka SGH na Wydziale Zarządzanie i Marketing, Podyplomowe Studia na WAT w Warszawie o kierunku Zarządzanie Nieruchomościami i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Pośrednik z licencją nr 15608! Od prawie 4 lat związana z Arche SA. Odpowiada za sprzedaż deweloperską mieszkań oraz pokoi hotelowych w systemie condo w całej sicie Arche.
???? Bartłomiej Annusewicz – Ekspert ds. rynku luksusowych nieruchomości, przedsiębiorca. Dyrektor Zarządzający agencji nieruchomości premium Lions Estate, wykładowca Uczelni Łazarskiego.
_____________
Współorganizatorzy:
???? ARCHE S.A. powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku buduje inwestycje mieszkaniowe i hotelowe. Buduje, sprzedaje i zarządza hotelami, których ma już w swojej kolekcji 15. Hotele historyczne m.in. Cukrownia Żnin, Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary Góra Kalwaria oraz hotele miejskie w Częstochowie, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i innych miastach. Przez ten czas powstało wiele bardzo ciekawych projektów. Łącznie wybudowano już ponad 6500 lokali mieszkalnych i ponad 3100 pokoi hotelowych. Arche jest największą polską siecią hoteli w systemie Condo.
???? Lions Estate to agencja nieruchomości segmentu premium, która pomaga wymagającym klientom w zakupie, sprzedaży i wynajmie apartamentów, domów, rezydencji – przestrzeni luksusowych, wyjątkowych i niebanalnych.
Bądź z nami online już 6 maja o godzinie 12:00 ⏰