Niezwykła para inwestorów, która uzupełnia się doskonale w życiu prywatnym i zawodowym.

W rolach głównych Magda Metrycka i Dariusz Donat.

Mogli kupić kawiarnię albo założyć nową markę odzieżową, a wybrali nieruchomości. I jak na tym wyszli? Doskonale.
Nie dość, że robią to co lubią, to czują się wolni i spełnieni. W przerwie pomiędzy kolejnymi inwestycjami podróżują i zwiedzają świat. To jest właśnie wolność finansowa‼️

Magda i Darek szukając nowych możliwości, pewnego dnia trafili w sieci na film YT, w którym Wojciech Orzechowski opowiadał o swojej strategii inwestowania w nieruchomości. Temat tak ich wciągnął, że wpierw sięgnęli po książki Kiyosakiego i Sławka Muturi. Ale to było za mało. Przyszli na Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości i tak się zaczęła ich przygoda z nieruchomościami.

Dziś są wytrawnymi inwestorami, choć sami tak się nie określają. Skromni na maksa, mówią że prowadzą biznes oparty na nieruchomościach.
Mają na koncie kilkanaście flipów, robią gotowce inwestycyjne i pozyskują kapitał na kolejne projekty.

W inwestowaniu w nieruchomości kierują się maksymą:
„To nie duży zjada małego, ale szybki wolnego”‼️

I faktycznie, decyzje podejmują błyskawicznie, korzystają z możliwości, które dają niemal natychmiastową możliwość reakcji na ofertę, np. korzystając z portali typu Moniter.pl.
A pomiędzy kolejnymi projektami podróżują. Zwiedzili już kilkadziesiąt krajów i ciągle nie mają dość. Jak sami mówią podróże kształtują ich charakter, ale i pozwalają im na poznawanie samego siebie w ekstremalnych sytuacjach.

Wywiad z Magdą i Darkiem, który przeprowadziła cudowna dziennikarka Aleksandra Zalewska – Stankiewicz – możecie przeczytać w 3. numerze Strefy Nieruchomości. 3. numer do kupienia na naszej stronie oraz w sklepie rentiera: https://skleprentiera.pl/…/STREFA-NIERUCHOMOSCI-NR-3-Ma…/529