Niezwykłe historie zwykłych ludzi. Droga do nieruchomości naszych Czytelników

Czasem od razu wiadomo, co chcemy robić w życiu. Bywa, że coś wydarza się przypadkiem, innym razem po prostu trafiamy na odpowiednią osobę w odpowiednim czasie. Przedstawiamy Wam trzy historie osób, które weszły w świat nieruchomości i czują się tu jak ryba w wodzie! Od czego zaczynały, w jaki sposób pracują i jakie mają cele? To te osoby wysłały do nas swoje zgłoszenie i… są tutaj! Bo nasi Czytelnicy niekiedy stają się naszymi bohaterami.

Kiedy poznałem Wojtka Orzechowskiego, byłem bankrutem. Dodatkowo była żona wywiozła mi dziecko za granicę – byłem załamany. Szkolenie WIWN® to był strzał w dziesiątkę. Inwestując ze swoją nową żoną (Małgorzatą Gregorczyk), od 2019 roku udało mi się wyjść z długów i wypracować ponad 1 mln zł zysku. Naszym pierwszym inwestorem był tata Gosi, który pożyczył nam pieniądze na początkowe inwestycje – za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Kolejną pomocną osobą był dla nas mój tata, ale niestety zmarł i nie nacieszył się naszym sukcesem… Obecnie inwestujemy na rynku pierwotnym, wtórnym, w nieruchomości z problemami, w udziały, a nawet zaczęliśmy działania deweloperskie. Rozwijamy nasz brand pod logo Mieszkania_Marzeń.eu. Działamy głównie z inwestorami, którym oferujemy atrakcyjne zwroty z inwestycji. Nasz świat się zmienił, mamy teraz czas na podróże oraz realizację swoich pasji, między innymi nasz najnowszy projekt to budowa camper vana, którym zamierzamy podróżować po całej Europie.

Zbigniew Cendrowski – Absolwent WIWN®. Uczestnik wielu konferencji nieruchomościowych. Realizując swoje pierwsze inwestycje, stał się rekordzistą pod względem zysku z jednej inwestycji w WIWN®. Inwestuje na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi.

 

Razem budujemy nasze życie prywatne i zawodowe. Od 2019 roku, po Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości WIWN®, realizujemy się na rynku wtórnym i pierwotnym. Już po pierwszychsprzedanych mieszkaniach wiedzieliśmy, że to jest nasza droga. Szukamy dla siebie i inwestorów takich rozwiązań, które pozwolą zminimalizować koszty inwestycji i zwiększyć zysk ze sprzedaży mieszkań. To, co w budowaniu wolności finansowej i tworzeniu wyjątkowych mieszkań jest ważne dla nas, chcemy przekazać innym. Uparcie wierzymy, że za naszym sukcesem stoi sukces naszych klientów. Pomagamy innym realizować ostatni etap„mieszkania pod klucz”. Mamy własną stolarnię, w której tworzymy meble na wymiar, a już niebawem także meble ruchome, stanowiące element wypożyczalni mebli. Meble wypożyczamy na czas sprzedaży mieszkań, dzięki czemu inwestor zyskuje kilka tysięcy złotych. „Kropką nad i” jest home staging, który podnosi wartość nieruchomości nawet o 10-15% i znacząco przyspiesza sprzedaż. Tworzymy dla inwestorów takie produkty, które pozwolą im wyróżnić się na rynku nieruchomości i jednocześnie zoptymalizować koszty.

Karolina Miętkiewicz – Absolwentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku medycyna laboratoryjna. Podyplomowo ukończyła dietetykę. Od 2015 roku związana ze sprzedażą. Inwestorka i pośrednik na rynku nieruchomości. Certyfikowana homestagerka. Prowadzi wypożyczalnię mebli dla inwestorów.

Kacper Kirwiel – Inwestor na rynku nieruchomości. Właściciel firmy NAKWADRACIE. Prowadzi stolarnię, tworząc meble z dbałością o detale. Jego największym marzeniem i celem na najbliższe kilka lat są projekty deweloperskie.

 

Potencjał można znaleźć tam, gdzie się go nie spodziewamy. Ta historia będzie inna niż wszystkie, nie z powodu, że nam się nie udało, ale dlatego, że zrobiliśmy to w miejscu, w którym nikt się nie spodziewał. Gdy w 2018 r. trafiliśmy na warsztaty WIWN® do Wojtka Orzechowskiego, jedyne, co mieliśmy, to długi na koncie. Dziś prowadzimy inwestycję deweloperską o wartości 5 milionów zł. Jak do tego doszło? Kiedyś ktoś powiedział, że nie da się sprzedać butów w Afryce, bo tam ludzie chodzą na boso. Inny pojechał i zaczął sprzedawać, bo dostrzegł potencjał – ludzie chodzą na boso, potrzebne im buty. My również dostrzegliśmy potencjał w miejscu, gdzie żaden deweloper nie buduje, bo ludzie mają mieszkania. A jednak w ciągu 5 dni nasza inwestycja „Wzgórze Jeleniów” była zarezerwowana w 80%.

Męska konsekwencja w działaniu, kobieca intuicja w podejmowaniu decyzji, stworzenie wizerunku i własnej marki przez specjalistkę w dziedzinie marketingu – pozwoliły nam dotrzeć na szczyt piramidy inwestowania w nieruchomości.

Joanna Łukomska – Miłośniczka pięknych i prostych wnętrz. Swoją pasję zamieniła w pracę. Aranżuje wnętrza, wspólnie z mężem Sławomirem Łukomskim tworzy projekty deweloperskie, w których dba o aspekty wizualne. Absolwentka WIWN®. Stworzyła markę Prosty Kąt. Dzięki nieruchomościom może spełniać swoje marzenia o dalekich podróżach po świecie.

Sławomir Łukomski – Przedsiębiorca, deweloper, absolwent WIWN®. Zarządza całym procesem inwestycji, dba o jakość oraz o relacje z ludźmi.