#NowyŁad w nieruchomościach. Co się zmieni na rynku? [WEBINAR]

Gotowi na Nieruchomościowy Rollercoaster? Będzie się dziś działo!

Dwóch niezwykłych gości, mięsiste i aktualne tematy… Zapraszamy na nowy cykl webinarów, w których nasza redaktor naczelna Aneta Nagler będzie podejmować tematy gospodarcze i ekonomiczne  Szykuje się prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy żyją rynkiem nieruchomości. Widzimy się już dziś o 12:00  na Facebooku: https://www.facebook.com/sn.magazyninwestora/posts/862465437945546
lub YouTube: https://youtu.be/-LxhPKlTauQ

Nasi goście to Marek Wielgo – analityk rynku nieruchomości i ekspert GetHome.pl oraz Marcin Drogomirecki – ekspert ds. rynku nieruchomości serwisu Morizon.pl i Gratka.pl.

O tym będziemy rozmawiać:
#PolskiŁad wprowadza zamieszanie w wielu obszarach naszego życia. Wprowadzając gwarancje wkładu własnego, PiS obniży zdolność kredytową młodych Polaków. Czy w związku z tym kredyty hipoteczne będą droższe? (o gwarancje wkładu własnego do kredytu będą mogły starać się osoby w wieku 20-40 lat. )
Tak gorąco na rynku mieszkaniowym w Polsce jeszcze nie było. Mamy kolejny wzrost cen nieruchomości na rynku pierwotnym. A na rynku wtórnym zwyżki lekko wyhamowują. Co dalej z cenami?
W wielu mniejszych ośrodkach wzrost planowanych inwestycji jest skokowy. Z czego to wynika?
Klientów nie odstraszyły podwyżki. Zaczęli w nieruchomościach masowo lokować wycofywane z nieopłacalnych lokat oszczędności. Choć w dużych miastach spada sprzedaż mieszkań.
Czy widać pierwsze oznaki schłodzenia nastrojów na rynku wtórnym nieruchomości?
Mieszkania z rządowym wsparciem będzie można kupować na rynku pierwotnym i wtórnym. Czy bony spełnią zakładany przez rząd demograficzny cel, czyli zwiększą dzietność.
Deweloperzy narzekają na małą ilość gruntów pod inwestycje i ciągnące się latami procedury. Mieszkań ciągle brakuje. Czy jednak ceny za mkw nie będą szły w górę?
W najnowszym badaniu przeprowadzonym przez Bank of America inflacja znalazła się na szczycie listy największych światowych zagrożeń. Jak wpłynie na ceny nieruchomości?

Przy tej okazji serdecznie zapraszamy Was na nasz kanał YouTube do innych programów #StrefaTrendów (https://www.youtube.com/playlist?list=PLBfnn6vkJ1ER5VDyHCygD-iJEN03gwaK )  oraz #ŚrodowaStrefaSpotkań! (https://www.youtube.com/playlist?list=PLBfnn6vkJ1ET4qmLsz9g0YgSgJoH9jBfo)