Relacja z Maratonu WIWN® – Mistrzowie – Strefa Nieruchomości

Katarzyna Szulc (Nr 8 str. 12)

Relacja z Maratonu
WIWN® – Mistrzowie

Siódma edycja największej konferencji dotyczącej inwestowania w nieruchomości w Polsce Maraton WIWN® – Mistrzowie odbyła się 19 stycznia 2020 r.
w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Inauguracją imprezy, już poprzedniego wieczora, była kolacja z organizatorem Wojciechem Orzechowskim oraz częścią prelegentów. Jednym z tematów panelu dyskusyjnego były prognozy na temat kryzysu gospodarczego. Niektórzy inwestorzy przyznali, że nie obawiają
się nadejścia kryzysu, bo prawdopodobnie będą mogli na tym zarobić…

[betteroffer]

TO TYLKO FRAGMENT ARTYKUŁU.
ABY WYKUPIĆ DOSTĘP DO CAŁOŚCI, KLIKNIJ W PRZYCISK KUP TERAZ.

[/betteroffer]

[betterpay amount=”1.00″ button=”http://www.strefanieruchomosci.info/wp-content/uploads/2019/01/kup-teraz.png” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=””]

Tegoroczna konferencja zgromadziła rekordową liczbę osób – 1100 na sali oraz 150 online. W atmosferę inwestowania w nieruchomości wprowadziła nas muzycznie Marta Słociak-Wiśniewska. Chwilę później na scenie pojawili się, po raz trzeci w roli prowadzących, Adam Szaran i Roman Kawszyn z Al Fianco Partners. I tym razem nie zabrakło prezentowania technik sprzedaży, negocjacji i szybkiego nawiązywania relacji, którymi konferansjerzy dzielili się w zabawny sposób.

Zanim zaczęły się wykłady, Wojciech Orzechowski i Michał Gutowski zaprosili na scenę i krótko przedstawili wszystkich liderów regionalnych WIWN®. Na scenie pojawiła się również Aneta Nagler – redaktor naczelna „Strefy Nieruchomości”, która przedstawiła strategię naszego czasopisma.

Adam Grzymski
Maraton WIWN®

Lider WIWN® regionu mazowieckiego, Adam Grzymski, wyjaśniał, że strach podczas inwestowania jest normalny i że każdy musi przejść własną, niełatwą drogę, by osiągnąć sukces. Z jego prelekcji warto zapamiętać, że dzięki solidnej pracy nasze imię i nazwisko staje się marką, która wzbudza zaufanie i stanowi zabezpieczenie dla klienta.

Tomasz Góra
Maraton WIWN®

Pierwszym prelegentem był Tomasz Góra. Opowiadał o drodze, którą przeszedł wraz z Wojciechem Orzechowskim, rozpoczynając inwestycje na rynku deweloperskim. Wypunktował najważniejsze wyzwania tej branży. Przedstawił wiele projektów swoich i Wojtka.

Kamila Madar
Maraton WIWN®

Kamila Madar opowiadała o ryzykownych decyzjach podjętych podczas inwestycji i trudnych przypadkach home stagingu, na których udało jej się zarobić
i zyskać zadowolonych. Swoją niezwykłą i inspirującą historię przedstawił Krzysztof Podlewski. Jego recepta na sukces to: silna relacja z Bogiem, wiara w powodzenie i wizja prowadząca do celu.

Piotr Sakiewicz
Maraton WIWN®

Piotr Sakiewicz na konkretnych przykładach pokazywał, jak mistrzowsko finansować flippy. Od ponad 3 lat pomaga on w tym zakresie uczestnikom WIWN®.

Karol Froń
Maraton WIWN®

Karol Froń uczył, jak zbudować najlepszy zespół sprzedażowy w swojej firmie, czyli zespół lojalny, zaangażowany i skuteczny.

Danuta Prochalska
Maraton WIWN®

O tym, że kobiety są mistrzyniami w relacjach z ludźmi, przekonywała Danuta Prochalska. Jej zdaniem dzięki dobrym relacjom można wiele zyskać, między innymi podczas inwestowania w nieruchomości. Mirosław Karauda poruszył słuchaczy wzruszającymi historiami ze swojego życia. W następnej kolejności
na scenę wkroczyła Justyna Jakubczyk – tancerka w biznesie. Podczas trzech krótkich sesji starała się „rozruszać” publiczność.

Paweł Albrecht
Maraton WIWN®

Networking daje ogromne możliwości zarobienia na inwestycjach. Podczas integracji można spotkać trzy grupy: osoby z kapitałem, ale niemające czasu, aktywnych flipperów oraz osoby początkujące – bez kapitału, ale dysponujące czasem. Paweł Albrecht wskazywał, że trzecia grupa jest obecnie najważniejsza. Zdradzał też tajemnice sourcingu nieruchomości.

Wojciech Woźniczka
Maraton WIWN®

Dzięki prezentacji mistrza negocjacji – Wojciecha Woźniczki – przypomnieliśmy sobie między innymi o właściwej postawie wobec kupujących. Warto dać
się polubić, być zaangażowanym, szczerym, uczciwym i podobnym do klientów.

Maciej Welman i Patryk Sołtysiak
Maraton WIWN®

Cena na rynku pierwotnym w zasadzie nie ma znaczenia, droższe mieszkanie może się okazać zyskowną inwestycją, czego mogliśmy się dowiedzieć z wystąpienia speców w tej dziedzinie – Macieja Welmana i Patryka Sołtysiaka.

Jakub B. Bączek
Maraton WIWN®

Gościem specjalnym mistrzowskiej edycji Maratonu WIWN® był trener mistrzów sportu oraz przedsiębiorców, a także rentier (i – jak sam siebie nazywa – „najmłodszy emeryt”) Jakub B. Bączek. Omówił światowe trendy dotyczące szybkich biznesów na bardzo dużych marżach. Zachęcał też do inwestowania
w nieruchomości w Albanii. Określił ten kraj jako najtańszy, z największym trendem wzrostowym. Brzmiał naprawdę przekonująco!

Sławek Muturi
Maraton WIWN®

Sławek Muturi opowiadał o swojej drodze do wolności finansowej. Dawał również wskazówki, co można zrobić, posiadając określony kapitał. Osobom mającym co najmniej 100 tys. zł proponował kupić mieszkanie za gotówkę lub 3–4 mieszkania na kredyt i czerpać przychody z najmu. Wojciech Orzechowski poprowadził krótkie szkolenie ze sprzedaży mieszkań, wyróżniając kluczowe elementy podczas tego procesu.

Na zakończenie odbyło się losowanie nagród. Można było wygrać wiele cennych rzeczy, m.in. wejściówki na wydarzenia branżowe, książki i vouchery na szkolenia. Po części oficjalnej uczestnicy konferencji spotkali się w klubie Zazen.
A już 24 stycznia 2021 r. odbędzie się Maraton WIWN® Dogrywka pod hasłem „Pierwszy milion”. Zapraszamy! „Strefa Nieruchomości” po raz kolejny objęła patronatem medialnym Maraton WIWN®.

[/betterpay]