Spotkanie z okazji PREMIERY 12. numeru z Basią Domarus

Specjalnie z okazji PREMIERY 12. numeru Strefy Nieruchomości® zapraszamy Was na EKSKLUZYWNE spotkanie z Basią, w którym opowie o swojej pracy, życiu, doświadczeniach i o tym, co ją na co dzień inspiruje.

Basia Domarus motywuje i zmienia renomę pośrednika nieruchomości krok po kroku. Wie, że wystarczy w życiu zrobić ten pierwszy krok, aby przełamać stereotypy i druzgocące opinie, które zalały branżę pośrednictwa. „Przekroczenie bariery komfortu boli tylko na początku. Potem jest już tylko lepiej”.

W swoich działaniach opiera się na odpowiedzialności i szczerości. Jest ekspertką od relacji. Pośredniczka w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. Współpracuje z inwestorami od momentu badania ich potrzeb i możliwości, przez pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem.

Dołącz do nas:
na Facebooku  https://www.facebook.com/sn.magazyninwestora/posts/865436430981780
lub YouTube  https://youtu.be/aPHNlxNrmdc
____________________________
Tego jeszcze nie było! Tylko TERAZ dla pierwszych 1000 osób 12. numer Strefy Nieruchomości® w specjalnej cenie! Wersja drukowana za jedyne 15 zł (z 27 zł), a wersja PDF 10 zł (z 25 zł)!

Zamów swój numer tutaj:
Strefa drukowana:

Strefa PDF: