Strefa, książki – Strefa Nieruchomości

Wojciech Orzechowski (Nr 11 str. 89)

200 pytań do eksperta od obrotu nieruchomości

Autor: Wojciech Orzechowski

Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy w jednym tomie. Jej autor – Wojciech Orzechowski od 21 lat działa w biznesie i ma za sobą udział w kilkudziesięciu transakcjach kupna-sprzedaży lokali mieszkalnych i komercyjnych. I to nie jedyna jego książka! Może już wcześniej wpadł Wam do ręki bestseller „Zarabiaj na nieruchomościach”.

„Wszystko o flipach” pozwoli Wam poznać odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania zadawane przez osoby rozpoczynające swoją przygodę z inwestycją w nieruchomości. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie Wojciecha Orzechowskiego na własną korzyść!

Tajemnice pieniądza i zarządzania kapitałem.

Dla inwestorów, biznesmenów oraz rentierów

Autor: Ryszard Jaszczyński

Pieniądz ma swoje różne oblicza… Dlatego weź do ręki książkę Ryszarda Jarczyńskiego i daj się wtajemniczyć w świat gospodarki i polityki. Każdy, kto podjął już w swoim życiu próbę znalezienia dochodowej inwestycji, wie, jak trudne jest to zadanie i ile wymaga ono wysiłku. A ponieważ współczesne otoczenie biznesowe zmienia się w zawrotnym tempie, to nawet najlepsze dzisiejsze wskazówki inwestycyjne już po kilku miesiącach mogą się okazać niestety nietrafne! Dlatego tylko
jedna rada zawsze się sprawdza: dostrzegaj zmiany w świecie pełnym kłamstw, manipulacji i nadmiaru informacji, podążaj za nimi i wykorzystuj je na swą korzyść.

Czarny Łabędź

Autor: Nassim Nicholas Taleb

To pozycja, która osiągnęła miano najbardziej proroczej książki XXl wieku i jest obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą żyć świadomie w dzisiejszym, pełnym niepewności i niebezpieczeństw, szybko zmieniającym się świecie.

Bestseller Nassima Nicholasa Taleba analizuje zjawisko Czarnych Łabędzi – niespodziewanych wydarzeń, które spadają na nas znienacka i odciskają piętno
na całym naszym życiu. Dla każdego skala „ciężaru” tych wydarzeń jest inna. Dla jednych to wybuch wojny, dla innych utrata pracy, bądź pozostając przy
aktualnościach – pandemia koronawirusa. To doświadczenia, które całkowicie zmieniają podstawy naszego życia i dopiero nabranie pewnej perspektywy pozwala nam je zracjonalizować.

Czarny Łabędź jest wielką zagadką… Kto ma ochotą rozwiązać ją wraz z autorem?

Motivazione.

O prawdziwej motywacji

Autor: Roman Kawszyn

Zależy Ci na ciągłym rozbudzaniu wewnętrznej motywacji i samorozwoju? Mamy dla Ciebie książkę idealną. Autor Roman Kawszyn krok po kroku poprowadzi Cię do źródeł Twojej największej siły motywującej w życiu. A czasem może się to okazać droga pełna bólu, smutku i zaskakujących zwrotów akcji.

Wyrusz z nim w przygodę w głąb siebie, odkryj co jest Twoim celem, czym jest spełnienie i co robić, by żyć ze sobą w zgodzie.