Strefa Nieruchomości nr 13 – przedsprzedaż do 23 sierpnia!

Oddajemy w Twoje ręce Wakacyjną Strefę Nieruchomości®. Wakacyjną, a więc pełną gorących trendów oraz inspirujących historii, które potrafią zagrzewać do zmian. Przez pandemię świat się nie zatrzymał. Ta sytuacja pokazała wręcz, że możliwości na rynku nieruchomości są nieskończone. Latem wszystko znów stało się lżejsze. Bardziej dostępne, a i my mogliśmy znów otworzyć się na nowe sytuacje, poznać nowych ludzi, i przypomnieć sobie jak to właściwie było przed koronawirusem.

TYLKO do 23 sierpnia, 13. numer Strefy Nieruchomości® w przedsprzedaży i świetnej cenie! Zapłać za wersję drukowaną 20 zł zamiast 27 zł, a wersję PDF 16 zł zamiast 25 zł!

Teraz NOWOŚĆ! Do wyboru dwie okładki 13. numeru Strefy Nieruchomości®! Wolisz białą czy czarną? Zdecyduj przy zamówieniu.

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż po świecie nieruchomości, które nie mają ani początku ani końca. Które mimo leniwego, gorącego lata, nie przestają się rozwijać i zaskakiwać nas wzrostami cen. Weź ten magazyn do ręki i czerp z niego, co najlepsze. Chwytaj wiedzę i doświadczenia naszych bohaterów.

Tym razem zaczniemy od niezwykłej energii Beaty Namiotko – inwestorki, flipperki, podróżniczki, która osiągnęła wolność finansową, jednak w żadnym wypadku nie postanowiła się zatrzymać. W naszej rozmowie pokazuje, że praca, którą się kocha, to jednocześnie wielka przyjemność. To także szansa do realizowania swoich marzeń o najdalszych podróżach! A ich początek zaczyna się tuż za rogiem.

Przeczytasz wywiad z Wojtkiem Orzechowskim, który wskazuje na boom na rynku nieruchomości.

Zapoznasz się z przygotowanymi analizami z rynku nieruchomości, wynajmie, Polskim Ładzie, Funduszu Deweloperskim, ale też aktualizacjami na temat kredytów mieszkaniowych.

To kolejny numer, w którym nie zabraknie głosu pań – charyzmatycznych, przebojowych i odważnych. Dorota Dymyt-Holko, jako ostra szpilka w deweloperce namawia inne kobiety, aby odważyły się wejść do tego świata. A Urszula Socha mówi, aby budować teraźniejszość z myślą o przyszłości.

Zuzanna Nowik, łódzka architekt, mówi, że ma w Łodzi misję do spełnienia. I patrząc na jej realizację, trudno jej nie wierzyć.

Łucja Bogasiewicz opowiada o tym jak sprzedaje nieruchomości w malowniczych lokalizacjach – na hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca oraz na południu Polski, między Bielsko-Białą a Szczyrkiem.

A jeśli chcesz usłyszeć, czy my kobiety jesteśmy jakieś inne, to przeczytajcie wywiad z Dorotą Jagodzińską, która opowie o tym, jak „być kobietą… sukcesu i nie dać się zwariować!

Strefa Wnętrz to niezwykłe inspiracje na projektowanie i wykończenie wnętrz od Agnieszki Cal. Strefa Rozwoju Osobistego to m.in. kolejny tekst Anny Oszajcy na temat budowania silnej marki.

Wybierz się z nami w wakacyjną podróż po świecie nieruchomości. Pełną słońca, możliwości i ludzi, którzy pokazują, że chcieć znaczy móc.

Premiera – 13.08.2021 r. (piątek)

Produkty kupione w przedsprzedaży – będą wysyłane od 13.08.2021 (piątek)

Kup już teraz w obniżonej cenie!

Kup teraz: Strefa Nieruchomości 13 w wersji drukowanej

Kup teraz: Strefa Nieruchomości 13 w wersji elektronicznej (PDF)

Kup teraz: Prenumerata roczna Strefa Nieruchomości od nr 12 (+2 numery GRATIS)

Strefa Nieruchomości 13 - okładka w wersji jasnej

Strefa Nieruchomości 13 - okładka w wersji ciemnej