Strefa Nieruchomości® partnerem medialnym Forum Inteligentnego Rozwoju

Strefa Nieruchomości® partnerem medialnym Forum Inteligentnego Rozwoju

Żyjemy rynkiem nieruchomości, ale też wszystkim, co dzieje się wokół i co ma na niego wpływ. To branża, która nieprzerwanie się rozwija dzięki ludziom otwartym na zmiany, gotowym na wyzwania. Jesteśmy wszyscy w jednym wielkim systemie naczyń połączonych i tylko dzięki mądrej współpracy możemy osiągać coraz więcej i sięgać coraz wyżej.

Mamy wielką przyjemność być częścią Forum Inteligentnego Rozwoju „unikalnego kongresu przyszłości”, czyli wyjątkowego wydarzenia naukowo technologicznego poświęconego upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat.

Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach.

28 września nasza redaktor naczelna Aneta Nagler będzie miała wielką przyjemność poprowadzić także jeden z paneli tematycznych na Forum: „Smart City – rozwój miast, psychologiczne, socjologiczne aspekty budowy miast” lub „Samorząd przyjazny inwestorowi”.

Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się w dniach 26-29.09.2021 r. w Toruniu. Nie zabraknie tam także stanowiska Strefy Nieruchomości®, gdzie będzie można kupić nasze czasopismo i porozmawiać z redakcją.

Do zobaczenia!

Strefa Nieruchomości® partnerem medialnym Forum Inteligentnego Rozwoju