Strefa Nieruchomości® patronem medialnym V edycji konkursu Top Woman in Real Estate

Wystartowała V edycja konkursu Top Woman in Real Estate. To unikatowy plebiscyt dedykowany kobietom, działającym w branży nieruchomości na rynku polskim, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się osiągnieciami na tle innych. Jego celem jest także wyróżnienie firm wspierających kobiety – a następnie ich promocja, upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży. Zwycięzcy plebiscytu zostaną wyłonieni podczas spotkania jury, które odbędzie się na początku kwietnia. UWAGA! MASZ CZAS NA ZGŁOSZENIA DO 20 MARCA!

Do konkursu można zapisać się samemu, zgłosić mogą nas koleżanki i koledzy z pracy, a także pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa. Składanie kandydatur trwa od 2 lutego do 20 marca 2022 roku. Aby przystąpić do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla kandydatki lub firm i zespołów dostępny na stronie https://www.topwoman.pl/konkurs/.

W tegorocznej edycji zgłoszenia konkursowe będą dodatkowo premiowane za wskazanie osiągnięć w obszarze prowadzenia odpowiedzialnego biznesu i wdrażanie działań z zakresu ESG, czyli ochrony środowiska, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz ładu korporacyjnego.

Uczestniczki zostaną ocenione w 15 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, które wyłonią najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firmę wspierającą kobiety, osobowość roku – czyli kobietę zajmującą stanowisko top management, jaka miała największy wpływ na branżę nieruchomości, oraz niezależną kategorię „People’s choice” – głosowanie online, w którym spośród finalistek konkursu internauci wybierają ulubioną i najbardziej rozpoznawalną kobietę branży.

Dołącz do wydarzenia: https://www.topwoman.pl/

 

Strefa Nieruchomości® patronem medialnym V edycji konkursu Top Woman in Real Estate