Szkolenie, KTÓRE WYMYŚLILI KLIENCI – Strefa Nieruchomości

Rozmawiamy z Kamilem Kaźmierczakiem – Key Account Manager w firmie WIWN.pl® 

Pracujesz z Wojtkiem Orzechowskim w WIWN.pl®, gdzie uczycie jak wybrać, kupić i wyremontować nieruchomość, a następnie ją sprzedać lub wynająć z zyskiem w ramach rocznych Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości® (WIWN®). Dotychczas proponowaliście roczne warsztaty, których największym atutem był roczny mentoring Wojtka Orzechowskiego. Czy wprowadzenie 2-dniowych szkoleń stacjonarnych jest wynikiem rozwoju Waszej oferty produktowej? Czy to rynek wymusił wprowadzenie takiej formuły? 

Dla wielu osób, roczne szkolenie to duże obciążenie, zarówno finansowe, jak i czasowe. Żyjemy w pędzie, szybko chcemy zdobywać informacje, stąd od dłuższego czasu obserwujemy liczne zapytania o krótkie szkolenia stacjonarne. Poza tym w całej Polsce mamy spotkania Liderów WIWN®, podczas których osoby zainteresowane tematem inwestowania w nieruchomości, zwracały uwagę na brak w naszej ofercie szkoleń w pigułce dla tzw. zapracowanych osób.

Co okazało się ważne dla Waszych klientów, na co zwracali uwagę? 

Najważniejsza jest wartościowa i merytoryczna forma szkoleniowa. Są osoby, które wolą uczyć się online w domowym zaciszu, są inne, które wolą przyjechać na szkolenie stacjonarne i takie, które wybierają obie opcje. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że roczne szkolenia WIWN® są połączeniem online, offline i rocznego coachingu z Wojtkiem Orzechowskim. Nowa propozycja, czyli 2-dniowe szkolenia będą wyłącznie online. Staną się alternatywą dla osób, które chcą szyb- ko zdobyć wiedzę i skorzystać z praktycznych wskazówek kadry WIWN®, a szczególnie Wojtka Orzechowskiego. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów WIWN.pl®, stworzyliśmy nowe szkolenie stacjonarne: Inwestowanie w nieruchomości.

Proszę zatem powiedzieć, czego uczestnicy nauczą się na 2-dniowym szkoleniu Inwestowania w nieruchomości?

Przede wszystkim nauczą się liczyć, bo to najważniejsze na początku kariery inwestora. Dowiedzą się jak finansować zakup nieruchomości na flipa. Później nauczą się badać rynek, robić kosztorys remontu i poznają ce- chy wpływające na wartość nieruchomości oraz jak wyszukiwać intratne inwestycje. Ale to nie wszystko. Dużą gratką będzie pakiet nagrań z MARATONU WIWN® o łącznej wartości 1200 zł oraz książek Wojtka Orzechowskiego: „Wszystko o Flipach” + „Zarabiaj na Nieruchomościach” o wartości 147 zł. Nie bez znaczenia jest sam networking i poznanie innych inwestorów podczas wieczornego spotkania integracyjnego.

Największy atut szkolenia?

Wiele osób chce zdobyć wiedzę i szybko ruszyć z miejsca. Osoby, które interesują się inwestowaniem w nieruchomości, biorą udział w różnych szkoleniach, konferencjach, spotkaniach. Często nie wiedzą jednak, jak zrobić pierwszy krok, żeby wdrożyć zdobyte informacje w czyn. Nasze szkolenia to maksimum praktyki. Ważne jest, żeby uczyć się od jak najbardziej doświadczonych inwestorów oraz dostać wiedzę, którą można od razu zastosować. W inwestowaniu w nieruchomości jest tak, że możemy spróbować inwestować bez doświadczenia na własną rękę z różnym skutkiem, o czym wiele osób już się przekonało lub zdobyć wiedzę od praktyków, mając pewność, że cały proces inwestycyjny wyjdzie na plus. Po ukończeniu „Inwestowania w nieruchomości” Uczestnicy nie tylko poznają cały proces inwestycyjny, ale nauczą się od podstaw, jak skutecznie i bezpiecznie inwestować w nieruchomości, uzyskując wysokie stopy zwrotu ze sprzedaży. A jak złapią bakcyla inwestycyjnego, to zapraszamy wówczas na roczne warsztaty WIWN®.