Top Woman in Real Estate 2022 – zagłosuj na najpopularniejszą kobietę branży nieruchomości!

Top Woman in Real Estate to konkurs dedykowany kobietom aktywnie działającym w branży nieruchomości i budownictwa. W tegorocznej edycji uczestniczki wystartowały w 15 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, które wyłonią najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firmę wspierającą kobiety, Personality of the Year – czyli kobietę zajmującą stanowisko top management, jaka miała największy wpływ na branżę nieruchomości, oraz niezależną kategorię „People’s choice”.

 

W ramach kategorii People’s choice – Online Voting odbywa się wirtualne głosowanie, w którym spośród wszystkich finalistek konkursu, internauci wybiorą osobowość roku 2021 w branży nieruchomości. Szansę na dodatkowy tytuł i statuetkę ma każda z Pań, która znalazła się na tzw. shortlist, opublikowanej poniżej w kolejności alfabetycznej.

Gala Top Woman in Real Estate

Jesteśmy patronem medialnym konkursu i serdecznie zapraszamy Was na Galę Top Woman in Real Estate podczas której zostanie ogłoszona ostateczna lista Laureatek. Dołączcie do nas 7 czerwca, w restauracji Forteca Kręglickich w Warszawie. Możliwość zakupu biletów na wydarzenie w promocyjnej cenie obowiązuje do 15 maja 2022 roku.

Rejestracja na Galę: https://www.topwoman.pl/events/uroczysta-gala-top-woman-in-real-estate-z-okazji-v-lecia-konkursu/

Do zobaczenia!