Trendy w aranżacjach mieszkań na sprzedaż – Strefa Nieruchomości

Tekst: Sylwia Płonka

Czy walczyłaś/walczyłeś kiedyś z ekipą remontową? Nie mogłaś/mogłeś zdecydować się, którą lampę wybrać…? Czy jest Ci to skądś znane?!

Wychodzimy Wam naprzeciw i odpowiadamy na wszystkie problemy związane z remontem i aranżacją wnętrz. Luksusowych wnętrz, które nigdy nie tracą na swojej wartości. Kiedy kilka lat temu razem ze swoimi wspólnikami podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu inwestowania w nieruchomości, chcieliśmy się czymś wyróżnić, było mnóstwo inwestorów, więc chcieliśmy znaleźć swoją drogę… i tak wyremontowaliśmy pierwsze… drugie i kolejne mieszkania.

Nie były to jednak zwykłe mieszkania. Nasze inwestycje były w wyższym standardzie i w pełni umeblowane, w porównaniu do tych, które można było spotkać na rynku. 

Sektor premium – okazał się być naszym kierunkiem. Chcieliśmy trafć do klientów, którzy oczekują czegoś więcej, ale nie mają na to czasu czy dodatkowych pieniędzy. Mieszkania sprzedają się w bardzo dobrych cenach, nasi klienci są zadowoleni, ponieważ otrzymują gotowe mieszkania, do których mogą się tylko wprowadzić.

Z potrzeby rynku moje Biuro Projektowe zajęło się głównie projektami mieszkań dla inwestorów w segmencie PREMIUM. Wykonaliśmy już mnóstwo projektów takich mieszkań, chcemy się wyróżniać, bo TYLKO WYJĄTKOWI przetrwają na aktualnym rynku.

Klienci z sektora premium zasługują na indywidualne podejście. Projekt mieszkania rozpoczyna się od dokładnego wysłuchania potrzeb i upodobań inwestora. Szukamy inspiracji, przedstawiamy układy funkcjonalne, wstępne wizualizacje oraz niezbędne produkty, które dopełnią wnętrze. A wszystko po to, aby klient czuł się dopieszczony na każdym etapie naszej współpracy. Powstają zarówno wnętrza klasyczne, jak i przytulne, dla osób ceniących sobie spokój i harmonię, ale nie brakuje mieszkań z odrobiną szaleństwa w postaci czarnych suftów, luster w sztukaterii czy kwiatów na ścianach dedykowanym klientom stawiającym na oryginalność. Tak zaprojektowane mieszkania znajdują swoich nowych właścicieli w ekspresowym tempie. Tworzymy również wnętrza na indywidualne potrzeby klienta. Zależy nam, żeby klienci cieszyli się mieszkaniami każdego dnia. KREATYWNOŚĆ I NIETUZINKOWOŚĆ to cechy, którymi kierujemy się w naszej pracy