Firmy, które zmieniają branżę nieruchomości w Polsce. Statuetki World Changer Company rozdane

7 czerwca odbyła się jubileuszowa Gala Top Woman in Real Estate. Podczas uroczystości uhonorowane zostały nie tylko kobiety aktywnie działające w branży nieruchomości i budownictwa, ale także firmy, które angażują się i wspierają ideę promocji kobiet w biznesie.

W tegorocznej edycji wręczone zostały po raz 5-ty statuetki w kategorii Pro-women company. Aby zdobyć tą nagrodę firmy musiały udokumentować specjalne działania na rzecz kobiet w swoich organizacjach. W tym roku brano pod uwagę m.in. liczbę kobiet zatrudnionych w firmie oraz liczbę kobiet na stanowiskach managerskich.

Nagrodę w tej kategorii w 2022 roku dostała firma Panattoni, w której kobiety stanowią ponad połowę pracowników firmy, a wiele z nich zajmuje w jej strukturach najwyższe i najbardziej odpowiedzialne stanowiska. Szefowymi siedmiu z dwunastu kluczowych działów w Panattoni są kobiety. Przewodzą one działom Finansów, Marketingu i PR, Land Development, Property Management, Treasury oraz Administracji i HR.

Podczas wydarzenia wręczono też statuetki World Changer Company. Są one przyznawane firmom identyfikującym się z ideą wspierania rozwoju osobistego i zawodowego kobiet pracujących w branży nieruchomości komercyjnych i budownictwa.

Nagrody w tym roku otrzymali Partnerzy III edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate. Program dedykowany jest młodym, ambitnym kobietom działającym na rynku nieruchomości. Zrzesza najbardziej rozpoznawalne osoby w branży nieruchomości, które występując w roli mentorów, dzielą się wiedzą, doświadczeniem, inspirują i dają uczestniczkom najlepszy możliwy przykład budowania kariery oraz rozwoju osobistego i zawodowego.

Ponadto podczas tegorocznej, jubileuszowej gali Top Woman in Real Estate zostały przyznane specjalne nagrody dla firm, dzięki którym konkurs Top Woman in Real Estate w ogóle mógł powstać i które od 5 lat wspierają projekt. Wyróżnienia wręczono po raz pierwszy, jako uroczyste uhonorowanie i podziękowanie dla firm, które angażują się i wspierają ideę promocji kobiet w biznesie, oraz uwierzyły w nią od samego początku powstania projektu.

Gratulujemy!