Współpraca z pośrednikiem – jak ułożyć korzystną relację, aby każda ze stron była zadowolona?

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami nie cieszą się zaufaniem klientów, którzy traktują taką współpracę jako zło konieczne. A przecież tak nie musi być!

Podczas 5. edycji Maratonu Natalia Drysiak – opowiedziała o różnych strategiach współpracy z agencją nieruchomości, ale i o możliwości zarabiania również na prowizji od sprzedaży swoich flipów. Pokazała, że pośrednik może ułatwić nam życie zarówno podczas sprzedaży nieruchomości, jak i zakupu. Może też być doskonałym dostawcą perełek.

Co zyskamy współpracując z pośrednikiem?
Po pierwsze oszczędność czasu oraz sprecyzowaną wiedzę. Zamiast samemu przeglądać liczne, często nieaktualne oferty, otrzymamy od niego listę propozycji dopasowanych do naszych preferencji. Pośrednik z doświadczeniem będzie wiedział, w jakiej dzielnicy chcemy kupić mieszkanie, w jakim metrażu, jakie są jego ceny ofertowe, a jakie transakcyjne, czyli do jakiej faktycznie ceny możemy ewentualnie negocjować.

Tylko jak to zrobić?
Zaczynamy w Strefie Nieruchomości cykl – współpraca z pośrednikiem.

Temat roli pośrednika i budowania dobrych relacji będzie dla Was opisywała Natalia Drysiak – trenerka sprzedaży i budowania zespołów sprzedaży nieruchomości, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON, szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient, związana z branżą rozwoju osobistego.